GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-02-2019 18:13   Güncelleme : 28-02-2019 18:32

Saadet Partisi Erdemli'den Erbakan'ı Anma Etkinliği

Saadet Partisi Erdemli Kadın Kolları ve Erdemli Gençlik Kolları, Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan'ın vefat yıldönümünde anma etkinliği düzenledi.

Saadet Partisi Erdemli'den Erbakan'ı Anma Etkinliği

Erbakan'ın hayatını ve mücadelesinin anlatıldığı programa, Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Nurbaki Şahin, Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Arslan, Erdemli Bağımsız Belediye Başkanı adayı Hüseyin Sabah, Saadet Partisi Erdemli Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldız. Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mükerrem Tollu, Demokrat Parti Erdemli Belediye Başkan adayı Alparslan Gürgenç. Cumhuriyet Halk Partisi Erdemli Belediye Başkan adayı Hüseyin Serin, SP İlçe başkanı Nurbaki Şahin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, DP İlçe Başkanı Mehmet İlvan, BBP İlçe Başkanı Murat Turmuş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dualar yapıldı. Rahmetli Erbakan'ın ruhu için ikramlar yapıldı. Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ruhuna Fatiha ve dualar okundu. Oluşturulan pano'ya katılanlar tarafından Necmettin Erbakan hakkında duygularını dile getiren yazılar yazdılar.