GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-02-2019 17:38   Güncelleme : 28-02-2019 17:41

Aksamayan Hizmet, Dev Filo

Erdemli Belediyesi, 2014 seçimlerinden sonra hizmet ağındaki 62,5 kat artışa rağmen, çalışmalarında aksaklığa mahal vermiyor. Belediye, bünyesine bağlanan belde belediyelerinin borçlarını da devralmasına rağmen kısa sürede ödemelerini gerçekleştirerek artan hizmet ağına, dev araç filosu ile yanıt verdi. 2009 yılında toplam 95 adet olan araç sayısını 215’e çıkartan Belediye, iklim koşullarından doğabilecek sorunlara müdahale edebilmek için araçlarını ve ekiplerini hazır vaziyette bulunduruyor.

Aksamayan Hizmet, Dev Filo

Yol bakım ve onarım çalışmalarından asfaltlama çalışmalarına kadar bütün hizmetleri kendi bünyesindeki araçlarla yapan Erdemli Belediyesi,  imkânlarını doğru kullanarak vatandaşa hizmet etme noktasında isabetli çalışmalara imza atıyor. Mahallelere, beldelere ve ilçe merkezine yaptığı hizmetlerle göz dolduran Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediyecilikten gelmiş olmanın bilgi ve tecrübesini çalışmalarına yansıtarak, on yıllık süreçte hizmet atağına hız kesmeden devam ediyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çalışmalarıyla vatandaşın övgüsünü kazanmaya devam ediyor. Hizmet coğrafyasındaki genişlemeye rağmen, çalışmaları eş zamanlı yürütmeye devam ettiklerinin altını çizen Başkan Tollu yaptığı açıklamada,

“Erdemlimize birbirinden değerli yatırımlar yaptık. Erdemli belediyesi sadece mesai saatleri içinde değil, her an vatandaşın hizmetindedir. Bu anlayış ve özveri ile geleceğin Erdemli ’sine adım adım ilerlemenin gayreti içerisindeyiz. Amacımız Erdemli’nin sorunlarını çözmek, vatandaşa eşit hizmet götürerek, ortak paydamız olan ilçemizin marka değerini arttırmak. Hep birlikte, el ele vererek bütün sorunların üstesinden geleceğiz.” ifadelerine yer verdi.