EKONOMİ
Giriş Tarihi : 27-02-2019 19:24   Güncelleme : 27-02-2019 19:24

Muhasebecilerin Vergi Haftası Yoğunluğu

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Erdemli Vergi Dairesi Müdürü Mevlüt Altuntaş ve beraberindeki heyet, Erdemli’de görev yapan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlere ziyarette bulundu.

Muhasebecilerin Vergi Haftası Yoğunluğu

Ziyarette Mersin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Erdemli temsilcisi Fatih Taşyürek ve Erdemli de bulunan meslek mensupları hazır bulundu. Taşyürek Altuntaş’a çiçek takdiminde bulundu. Verginin önemi ve bu süreçte büyük yardımları bulunan meslek mensuplarına Vergi Dairesi müdürü Mevlut Altuntaş teşekkür etti.

Muhasebecilerin mükellef ile Vergi Dairesi arasında önemli bir köprü görevi yaptığını söyleyen Altuntaş, Erdemliye yeni atandığını belirterek şöyle konuştu:

‘’Erdemli ilçesine atanalı 4 ay gibi kısa zaman oldu. Tanımaya çalışıyorum. Gerçekten Erdemli anlatıldığı gibi çok güzel ve insanları da çok sıcakkanlı. Ben çok sevdim, Mükellef ile daire arasında sarsılmaz köprü görevi yapan siz değerli mali müşavir ve muhasebecileri de çok sevdim’’ dedi.

Mersin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Erdemli Temsilciliği üyeleri daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Erdemli Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevine yeni atanan Aylin Karaşahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. SGK Erdemli Hizmet merkezi Müdürü Aylin Karaşahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre sohbet etti.