SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2019 18:36   Güncelleme : 26-02-2019 19:20

Demokrasi Adına Güzel Bir Adım

Demokrat Parti (DP) Erdemli Belediye Başkan Adayı Alpaslan Gürgenç, İlçe Başkanı Mehmet İlvan ve yönetimi ile Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti. Vatandaşı ayrıştıran zihniyetin hainlik olduğunu dile getiren Başkan Tollu, ilçede adaylık yarışında bulunan taraflara başarılar diledi.

Demokrasi Adına Güzel Bir Adım

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, DP Erdemli Belediye Başkan Adayı Alpaslan Gürgenç’i teşkilatıyla birlikte makamında ağırladı. İyi dileklerle başlayan görüşmede, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

BAŞKAN TOLLU, “BİZİM KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada,

“Bizim kapımız, herkese açık. Zaten Erdemli’de öyle bir süreç gelişiyor ki bu Erdemli’nin geleceği adına hassaten iyi bir başlangıç. Siyasetçilerin ya da göreve talip olanları birbirleri ile kavga etmesine gerek yok. Paylaşamadığımız bir şey yok, dolayısıyla herkes kendini vatandaşa ifade edecek, vatandaş da hür iradesiyle kimi seçerse görev ona tevdi edilecektir. Cenabı Allah hayırlısını nasip etsin” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ADAYLARI, TOPLUMA ÖRNEK OLMALI

DP Erdemli Belediye Başkan Adayı Alpaslan Gürgenç ise yaptığı açıklamada, “Seçimler geçicidir ancak dostluklar bakidir. Hepimiz Erdemli’nin evlatlarıyız. Kim kazanırsa kazansın, vatandaşımızın iradesinin sonucuna saygı duyacağız. Erdemli’nin geleceği için başkan adaylarının projelerini konuşması lazım. İnsanların dedikodu ve alengirli işlere girmesine gerek yok. Burada hepimiz yüz yüze bakacağız. Başkan adayları, topluma örnek olmalıdır” diye konuştu.