SİYASET
Giriş Tarihi : 24-02-2019 15:39   Güncelleme : 24-02-2019 15:39

Başkan Tollu’dan Güneyli Mahallesine Ziyaret

Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı ve Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Cumhur İttifakı Heyeti ile birlikte Güneyli Mahallesini ziyaret etti. Vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Başkan Tollu’dan Güneyli Mahallesine Ziyaret

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı ziyarette konuşma yapan İlçe Başkanları Topçu ve Serin, Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparak, “Erdemli’de Mükerrem Tollu, Mersin’de Hamit Tuna’yı kazandıracağız” dediler.

Başkan Mükerrem Tollu, yaptığı konuşmasında ilçenin her noktasına eşit hizmet götürdüklerini belirterek şunları söyledi;

“Bizleri, bu güzel Cuma gününde misafir ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Zaman zaman mahallelerimizi, eksiklerin tespiti için ziyaret etmekteyiz. Sizler, hizmetlerin en iyisine layıksınız. ” dedi.

Başkan Tollu ve Cumhur İttifakı heyeti daha sonra Koyuncu Mahallesi Ermar AVM açılışını gerçekleştirdi. Açılışa ayrıca Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük, siyasi parti temsilcileri katıldı. Programına LimonPARK AVM inşaatını ziyaret ederek devam eden Başkan Tollu, yeni açılan iş yerlerinin ülkeye ciddi bir katkı sunduğunu belirterek hayırlı olmasını diledi.

Açılışta konuşma yapan İttifak Adayı Tollu, “Açılan her işletme, Erdemlimize ciddi bir ekonomik katkı sunacaktır. Kalkınma noktasında ilçemize değer katan her yatırımcımıza çok teşekkür ederiz. İşletmemizin hayırlı olmasını dilerim.” şeklinde konuştu.

Ermar AVM sahibi Nezir Arslan ve LimonPARK AVM sahibi Murat Ergin desteklerinden dolayı, Başkan Tollu’ya teşekkür ettiler.