EKONOMİ
Giriş Tarihi : 22-02-2019 21:42   Güncelleme : 22-02-2019 21:42

ERMAR AVM’ye Muhteşem Açılış

Komşu Mağazalarının kardeş kuruluşu ERMAR Alış Veriş Mağazası ilçe müftü vekili Şeref Dindoruk’un yaptığı dua eşliğinde yayla yolu Aytemiz Petrol karşısında düzenlenen muhteşem törenle açıldı.

ERMAR AVM’ye Muhteşem Açılış

ERMAR AVM’nin açılışına Erdemli Kaymakamı Avni Kula, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli ilçe Başkanı Fatih Serin. Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Koıoperatifi Başkanı İsmet Erdoğan, İYİ Parti Erdemli Başkan Adayı Serdar Arslan, Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Alparslan Gürgenç, Saadet Partisi Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Yıldız. Saadet Partisi ilçe başkanı Nurbaki Şahin, Demokrat Parti ilçe başkanı Mehmet İlvan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ERMAR AVM’nin açılışında kısa bir konuşma yapan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Komşu Mağazaları ile Gaye Okullarının Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan beye yeni bir işyeri daha açarak istihdam sağladığı için teşekkür etti.

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, “Açılan her işletme, Erdemlimize ciddi bir ekonomik katkı sunacaktır. Kalkınma noktasında ilçemize değer katan her yatırımcımıza çok teşekkür ederiz. Bu nedenle Komşu Mağazaları ve Gaye Okullarının yönetim kurulu başkanı Nezir Arslan beye ERMAR’ı daha ileri götürmek adına yeni yerine taşınmasını ve genişletilmesinden dolayı teşekkür ederim. Yeni işletmenin hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Komşu Mağazaları, Gaye Okulları ve ERMAR AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ise yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

‘’Akdeniz bölgesinde açtığımız mağazalarımızda kazandıklarımızı yine bölge insanımızın hizmeti için harcıyoruz. Yeni yerinde açtığımız ERMAR mağazamız yüzdeyüz yerli sermaye ile kurulmuş ve çalışanlarının tamamını Erdemli’den istihdam ederek Erdemli ekonomisine katkı sunmaktadır. Bizlerin bu günlere gelmesinde büyük katkısı olan Erdemli halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, Katılımlarından dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ermar Erdemli’mize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmalardan sonra Erdemli Müftü Vekili Şeref Dindoruk’un duasının ardından, Nezir Arslan, protokol mensuplarıyla birlikte açılış kurdalesi kesilerek Alışveriş Merkezi gezildi.