SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2019 21:48   Güncelleme : 18-02-2019 23:54

Başkan Mükerrem Tollu, “Ülkemizin Çimentosu Sanayicilerimizdir”

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üye adayları, MHP ve AK parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erdemli Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Erdemli Kamyoncular Kooperatif Başkanı Halim Gürsoy ile sanayi esnafını ziyaret etti.

Başkan Mükerrem Tollu, “Ülkemizin Çimentosu Sanayicilerimizdir”

Başkan Tollu ziyaretler esnasında yaptığı açıklamada, Sanayinin ve sanayi esnafının önemine değinerek, “Sizler, Erdemlimizin gelişmesi ve kalkınması adına büyük çaba harcayan önemli kuruluşlarımızsınız. Girişimleriniz sayesinde ilçemiz büyük bir gelişme sağlamakta. Yaptığınız çalışmalarda bizlere ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızdayız. Çok şükür ki ilçemizi birçok noktada örnek kent statüsüne getirdik. Ancak her ne yaparsak yapalım, gelişen çağın ihtiyaçlarının farklılaşması ile eksikler hep var olacak. Bizlere düşen de bu eksikleri devamlılık esası ile gidermek. Kıymetli zamanlarınızı, bizlere ayırdığınız için teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Erdemli Kamyoncular Kooperatif Başkanı Halim Gürsoy, ziyaretten oldukça memnun olduğunu ifade ederken, Erdemli Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan,

“Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti. Sanayi olarak bizlere, her zaman destek oldunuz, ihtiyaçlarımızı size ilettiğimizde çözüm ürettiniz, bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Bundan dolayı çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Kooperatif ziyaretlerinden sonra sanayi esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Tollu, ülkenin çimentosunun sanayiciler olduğunu belirterek, onlarsız ülke kalkınmasının sağlanamayacağını söyledi