GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2019 20:35   Güncelleme : 18-02-2019 23:54

Yörükler Başkan Tollu’ya Teşekkür Etti

Erdemli Belediyesi, araçların gidemediği Köserelli Mahalle yollarını açtı. Köserelli yörükleri de kendilerinin her zaman yanında olan Başkan Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

Yörükler Başkan Tollu’ya Teşekkür Etti

Yolları yapılan mahalle sakinleri, “Belediye başkanımız yörüklerin yanında, Yörükler de başkanımızın yanında. Yollarımızdan çok memnunuz. Belediye başkanımızdan Allah razı olsun.” diyerek Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

Kösereli Mahalle Muhtarı Kemal Çevik’de şunları söyledi; “Kösereli Mahallemizde Yörüklerimizin yolları yapılmaktadır. Bu çalışmalarından dolayı, Erdemli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Yörüklerimiz bugüne kadar içme sularını taşıyamamaktan, çocuklarını okula gönderememekten, hastalarını hastaneye götürememekten şikâyetçilerdi. Erdemli Belediye Başkanımız Sayın Mükerrem Tollu’dan talep ettik ve kendileri bu duruma çare oldular. Kendilerine teşekkür ederiz.” Dedi.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasına eşit hizmet götürdüklerini ve insan ayrımı yapmadıklarını bildirerek, yegâne görevlerinin birleştirici olmak olduğunu vurguladı. Alt yapı hizmetinin ülkenin en önemli meselelerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Tollu, bu yönde ne kadar çalışma yapılırsa yapılsın gelişen çağda ihtiyaçların artarak devam edeceğini belirterek, çalışmaların asla bitmediğini ve hız kesmeden devam edeceğini söyledi.