SPOR
Giriş Tarihi : 16-02-2019 17:22   Güncelleme : 16-02-2019 17:22

Başkan Tollu, “Altyapıya Önem Verip Spor Tesislerinin Sayısını Arttıracağız”

Arpaçbahşiş Atagüç Spor halkla tanışma basın toplantısına katılan Erdemli Belediye Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Altyapıya önem vereceklerinin altını çizerek, “Spor Tesislerinin sayısını arttıracağız” dedi.

Başkan Tollu, “Altyapıya Önem Verip Spor Tesislerinin Sayısını Arttıracağız”

Arpaçbahşiş Atagüç Spor Kulüp Başkanı Şükrü Açıkyörük, Hocası Kasım Arıcı evsahipliğinde Erdemli Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Arpaçbahşiş Eski Belediye Başkanı Musa Demir, Tömük Eski Belediye Başkanı Derviş Yıldırım, Erdemli Belediyesi Spor Müdürü Kamil Boran ve sporcular katıldı.

Atagüç Başkanı Şükrü Açıkyörük yaptığı konuşmada davetlerine icabet edip geldikleri için herkese teşekkür ederek, Başkan Tollu’dan Tesis konusunda kendilerine destek olmalarını istedi.

Başkan Tollu’da yaptığı konuşmada spora ve sporcuya çok önem verdiklerinin altını çizerek, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi, her türlü kötü alışkanlıklardan koruyan en önemli unsurlardan birisi olan spor yapmalarını destekliyoruz. Bunun için Erdemli’mizin en önemli eksiklerinden birisi olan altyapıya çok önem veriyoruz. Bunun için 30’a yakın mahallemize spor sahası yaptık. Spor sahası ve tesis yapmaya, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Konuşmanın ardından toplantıya katılanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.