SİYASET
Giriş Tarihi : 16-02-2019 16:26   Güncelleme : 16-02-2019 16:26

Başkan Tollu, “İki Günü Bir Olan Ziyandadır”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Milli İrade Ortaokul Müdürü Murat Yeşilyurt ve çalışanlarını, Erciyes Sitesi sakinlerini, Erdemli Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Ahmet Ateş ile üyelerini ziyaret etti.

Başkan Tollu, “İki Günü Bir Olan Ziyandadır”

Erdemli’nin her kesimi ile ilçe adına yapılabilecekler konusunda temaslarda bulunan Başkan Tollu, Milli İrade Ortaokul öğrencilerinin sevgi seliyle karşılaştı.

Okul Müdürü Murat Yeşilyurt ve öğretmenlerin teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu,

“Dünya’nın en güzel mesleğini icra ediyorsunuz. Kaliteli insanlar yetiştirerek, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırıyorsunuz. Bizlerde, eğitimde fırsat eşitliğini savunarak her öğrencimizin elinden tutmaya çalışıyoruz. İlçemiz adına her alanda hizmet üretiyoruz, yerimizde saymamak adına projeler geliştiriyoruz. ‘İki günü bir olan ziyandadır.’ sözünü şiar edinerek durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Okul Müdürü Murat Yeşilyurt ise yaptığı açıklamada,

“Siz olmasanız, biz okulumuzu bu hale getiremezdik. Eğitim noktasında yaptıklarınız aşikâr. 15 Temmuz’dan sonra okulumuzu eksiklerini gidererek yenilediniz. Size ve ekiplerinize, teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Okul ziyaretinin ardından Erciyes Sitesi sakinleri ile bir araya gelen Tollu, sahil bandında geliştirdiği projeler ile vatandaşın teveccühünü kazandı. Erdemli için istişarede bulunan Başkan Tollu ve vatandaşlar, ortak paydada buluşmanın mutluluğunu paylaştı.

Erdemli Avcılık ve Atıcılık Dernek Başkanı Ahmet Ateş ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Tollu, ilçeyi sanattan kültüre, eğitimden spora bir çok alanda geliştirmek için çalışma yürüttüklerini ifade ederek, yapılabilecekler noktasında istişarelerde bulundu.