SİYASET
Giriş Tarihi : 16-02-2019 16:21   Güncelleme : 16-02-2019 16:21

Başkan Tollu, “Toplumun Her Kesimi İle Kucaklaşacağız”

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli̇ Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu; Gaye Okulları Kurucusu Nezir Arslan ile çalışanlarını, Erdemli Oto Galericiler Derneği üyelerini ve Erdemli Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Şen’i, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve beraberindeki heyetle ziyaret etti. Erdemli’nin geleceğini inşa ederken ortak bir paydada buluşulması gerektiğini belirten Başkan Tollu, kanuna uygun ve ilçenin gelişimine katkı sunacak her fikre açık olduklarını bildirdi.

Başkan Tollu, “Toplumun Her Kesimi İle Kucaklaşacağız”

Erdemli’nin kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu; Erdemli Oto Galericiler Derneğinde, Mesleki Yeterlilik Belge Dağıtım Toplantısına katıldı. Gaye okulları ziyareti esnasında eğitimin öneminden bahseden Başkan Tollu,

“Okullarımızın niteliği, geleceğimizin niteliğini belirler.” dedi.

Başkan Tollu ayrıca, “Hepimizin amacı bu kente hizmet etmek, bu kentte yaşayan insanları kucaklamak… İnsanları ayırmak bu ülkeye yapılabilecek en büyük hainliktir. Erdemlimizde bulunan böyle nitelikli kurumları ziyaret etmekten onur duyuyoruz. Bu kurumlar sayesinde fikir alış verişi sağlayarak ilçemizin gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Kurum yöneticileri ve çalışanları ziyaretten mutluluk duyduklarını belirtirken, Başkan Tollu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.