EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-02-2019 14:49   Güncelleme : 13-02-2019 16:21

Rekor Katılım, Gaye'nin Bursluluk Sınavına 3 Bin 300 Öğrenci Katıldı

Gaye Okullarından büyük bursluluk sınavı organizasyonu rekor katılımla gerçekleştiği bildirildi. Gaye Okulları tarafından hafta sonu yapılan ve iki gün süren bursluluk sınavı hakkında Gaye Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar bir basın toplantısı düzenleyerek rekor bir katılımla bursluluk sınavına büyük ilgi gösteren Erdemli'ye teşekkür etti.

Rekor Katılım, Gaye'nin Bursluluk Sınavına 3 Bin 300 Öğrenci Katıldı

Gaye Okulları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar burada yaptığı açıklamada, bu büyük organizasyonun  Erdemli halkının gösterdiği ilgi bakımından kendilerini çok  mutlu ettiğini belirtti. Güvenirliği ve geçerliliği çok yüksek bir sınav yaptıklarını ifade eden Coşar sınavlar biter bitmez kitapçıkların öğrencilere  verildiğini ve cevap anahtarlarının okul sitesine konduğunu ve  aynı gün tüm optikleri okuyarak kamuoyuna ilan ettiklerini söyledi.

Mehmet Coşar 3 bin 300 den fazla  öğrencinin başvuru yaptığı   Gaye Okulları bursluluk sınavı ve bundan sonraki aşamalar  hakkında  şunları söyledi: ‘’Velilerimiz sınav sonuçlarını ister okuldan ister telefonla öğrenebilecekler. Sınava giren öğrencilere %75 varan öğrenim ücreti üzerinden indirim yapılacaktır. Ayrıca LGS sınavı ile Anadolu ve Fen Lisemize kaydolanlara elde ettikleri sınav başarısına göre indirim uygulanarak başarılı öğrenciler desteklenmeye devam edeceğiz.

Bu indirimler ve ayrıca eski fiyat kampanyasından faydalanmak ve kampüsümüzün imkanlarını görmek için velilerimizi 1 Nisan tarihine kadar okulumuza bekliyoruz’’ dedi.