SPOR
Giriş Tarihi : 12-02-2019 18:37   Güncelleme : 12-02-2019 18:44

Her Mahalleye Futbol Sahası

Erdemli Belediyesi, her mahalleye futbol sahası kampanyasına devam ediyor. İlçenin gençlerine bir çok noktada yeni yaşam alanı oluşturan Belediye, ilçe mahallelerine futbol sahası inşa etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sarıyer Mahallesine saha inşasına başlayan Belediye, en kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını belirtti.

Her Mahalleye Futbol Sahası

Erdemli Belediyesi, ilçenin tüm mahallelerine verdiği futbol sahası sözünü tutmaya devam ediyor. Bu kapsamda Sarıyer Mahallesinde çalışmalara başlayan Belediye, en kısa zamanda sahanın tamamlanacağını bildirdi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçe gençlerinin zararlı alışkanlıklardan korunması için onları spora yönlendirmeye çalıştıklarını belirtti. Sadece spor kompleksleri ile kalmadıklarını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, sanattan kültüre birçok sosyal yaşam alanı oluşturduklarını ifade etti. Bu faaliyetler kapsamında farklı sanat kursları açtıklarını da belirten Tollu, ülkenin geleceğinin emanet edildiği yeni nesillerin vatana hayırlı bireyler olabilmeleri için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.