SİYASET
Giriş Tarihi : 12-02-2019 17:48   Güncelleme : 12-02-2019 17:53

Başkan Mükerrem Tollu, “Aç uyuyan tek kardeşimiz olursa, Vebali hepimizin”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu; Erdemli Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Adem Seçkin, Erdemli İlçe Gençlik Spor Merkezi Müdürü Adem Kılıç ve Erdemli Sosyal Hizmetler Müdürü Halim Ünal’ı ziyaret etti. Kentin geleceği için her kurum ve kuruluşun yöneticisi ile bir araya gelen Başkan Tollu, ilçenin geleceğine yönelik ortak bir payda oluşturmak istediklerini vurguladı.

Başkan Mükerrem Tollu, “Aç uyuyan tek kardeşimiz olursa, Vebali hepimizin”

Erdemli’nin her alanda kalkınması için çaba gösterdiklerini belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu sebeple hep birlikte hareket etmenin önemini dile getirdi.

Başkan Tollu, “Ülkemiz üzerine oynanan oyunları, tarih boyunca bertaraf ettik. Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadık. Bugün de amacımız Erdemli için ortak bir payda oluşturmak. Bu birlik içerisinde her ferdimizi, eşit şekilde önemsiyoruz. Eğer aç uyuyan tek kardeşimiz varsa, vebali hepimizindir.” dedi.

Erdemli İlçe Gençlik Spor Müdürü Adem Kılıç ve Erdemli Sosyal Hizmetler Müdürü Halim Ünal, ziyaretlerinden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ederken, Erdemli Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Adem Seçkin,

“Başkanımız hiçbir zaman sadece bir partinin başkanı olmadı. Allah ondan razı olsun, her zaman bizlere destek verdi. Özellikle, Limon Çiçeği Projesi ile birçok vatandaşımızın elinden tuttu.” dedi.