EĞİTİM
Giriş Tarihi : 11-02-2019 16:51   Güncelleme : 11-02-2019 17:31

Gaye’de Herkes Okusun Diye Zam Yok

Erdemli’nin Gaye’si var. Gaye Okulları 2019-2020 eğitim yılı ücretine zam yapmadı.

Gaye’de Herkes Okusun Diye Zam Yok

Gaye Okulları yönetim kurulu başkanı Nezir Arslan, Türkiye’nin sayılı eğitim kampüslerinden birisi olan Gaye Okulları’nda; eğitim imkanından daha fazla kişinin yararlanması ve enflasyonla mücadeleye katkı sağlamak amacıyla gelecek yılın eğitim ücretine zam yapmadıklarını açıkladı. Konuyla ilgili düzenledikleri basın toplantısında konuşan Nezir Arslan, Gaye okullarının kampüs olarak kendini ispat ettiğini, eğitim politikası ve eğitim anlayışı açısından da geride kalan dönem zarfında çok güzel bir sınav verdiklerini belirtti.

Nezir Arslan konuşmasında; “Artık Gaye Okulları eğitimiyle, eğitim kalitesi ile Kampüsü ile kendini ispat etti. Velilerimizin ilk yılı bir görelim anlayışı da başarı ile tamamlandı. Şimdi eğitime bir katkı daha sunuyoruz. Önümüzdeki yıl eğitim ücretimize yapmamız gereken yüzde 30’a yakın zammı yapmayacağız. Geçen yılın resmi fiyatları ile yola devam edeceğiz. İstiyoruz ki, bu büyük eğitim kampüsünden daha fazla insanımız, gencimiz, çocuğumuz yararlansın. 1 Nisan 2019 tarihine kadar kayıt yaptıran velilerimiz, geçen yılın resmi ücretinden istifade edecekler. Gaye okullarını düşünen bütün velilerimizi okulumuza bekliyoruz. Gelin kampüsümüzü ziyaret edin, eğitimimizi yerinde görün ve ona göre kararınızı verin” dedi.

Gaye Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar da, geride bırakılan 1. Dönem de eğitim kalitesi ve sistemi hakkında güzel bir imtihan verdiklerini kaydetti.

Mehmet Coşar, şöyle konuştu: “Erdemli halkının kampüsümüzle ilgili olağanüstü ilgisinden memnunuz. Ancak eğitim anlayışımızı da görerek öğrencisini getirmek isteyen velilerimiz vardı. Şimdi geçtiğimiz dönem bu da görüldü. Okuldaki memnuniyet oranımız yüzde 85’lerde. Bunu yaptığımız anketlerle gördük. Tam öğrenme modelinde burada da başarılı olduk. Şimdi artık bu büyük kampüsten daha çok veli ve öğrencinin istifade etmesinin zamanı. Bugün başlayan ve 1 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olan erken kayıt dönemimizde; fiyatları da geçen yılki fiyatlarla aynı tuttuk. İnşallah daha çok öğrencimiz kaliteli eğitim alacaklar.”