Gaye’de Herkes Okusun Diye Zam Yok
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Gaye’de Herkes Okusun Diye Zam Yok

Erdemli’nin Gaye’si var. Gaye Okulları 2019-2020 eğitim yılı ücretine zam yapmadı.

Gaye’de Herkes Okusun Diye Zam Yok
Bu içerik 1720 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Gaye Okulları yönetim kurulu başkanı Nezir Arslan, Türkiye’nin sayılı eğitim kampüslerinden birisi olan Gaye Okulları’nda; eğitim imkanından daha fazla kişinin yararlanması ve enflasyonla mücadeleye katkı sağlamak amacıyla gelecek yılın eğitim ücretine zam yapmadıklarını açıkladı. Konuyla ilgili düzenledikleri basın toplantısında konuşan Nezir Arslan, Gaye okullarının kampüs olarak kendini ispat ettiğini, eğitim politikası ve eğitim anlayışı açısından da geride kalan dönem zarfında çok güzel bir sınav verdiklerini belirtti.

Nezir Arslan konuşmasında; “Artık Gaye Okulları eğitimiyle, eğitim kalitesi ile Kampüsü ile kendini ispat etti. Velilerimizin ilk yılı bir görelim anlayışı da başarı ile tamamlandı. Şimdi eğitime bir katkı daha sunuyoruz. Önümüzdeki yıl eğitim ücretimize yapmamız gereken yüzde 30’a yakın zammı yapmayacağız. Geçen yılın resmi fiyatları ile yola devam edeceğiz. İstiyoruz ki, bu büyük eğitim kampüsünden daha fazla insanımız, gencimiz, çocuğumuz yararlansın. 1 Nisan 2019 tarihine kadar kayıt yaptıran velilerimiz, geçen yılın resmi ücretinden istifade edecekler. Gaye okullarını düşünen bütün velilerimizi okulumuza bekliyoruz. Gelin kampüsümüzü ziyaret edin, eğitimimizi yerinde görün ve ona göre kararınızı verin” dedi.

Gaye Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar da, geride bırakılan 1. Dönem de eğitim kalitesi ve sistemi hakkında güzel bir imtihan verdiklerini kaydetti.

Mehmet Coşar, şöyle konuştu: “Erdemli halkının kampüsümüzle ilgili olağanüstü ilgisinden memnunuz. Ancak eğitim anlayışımızı da görerek öğrencisini getirmek isteyen velilerimiz vardı. Şimdi geçtiğimiz dönem bu da görüldü. Okuldaki memnuniyet oranımız yüzde 85’lerde. Bunu yaptığımız anketlerle gördük. Tam öğrenme modelinde burada da başarılı olduk. Şimdi artık bu büyük kampüsten daha çok veli ve öğrencinin istifade etmesinin zamanı. Bugün başlayan ve 1 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olan erken kayıt dönemimizde; fiyatları da geçen yılki fiyatlarla aynı tuttuk. İnşallah daha çok öğrencimiz kaliteli eğitim alacaklar.”

 

erdemli ajans gaye eğitim kurumları erdemli eğitim erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
kartal escort