12 NİSAN 2021 Pazartesi 01:20
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2019 20:34   Güncelleme : 08-02-2019 20:34

Miniklerin Başkan Tollu Sevgisi

Arpaçbahşiş Atatürk İlkokulu 3/B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Hanife Civelek ile birlikte Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu ziyaret etti.

Miniklerin Başkan Tollu Sevgisi

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret eden öğrenciler, 2017 yılında başlattıkları ‘Öldükten Sonra Yaşamak İstiyorum Projesi’ kapsamında Arpaçbahşiş Yeniköy mezarlığına ağaç diktiklerini söyledi. Dikilen her ağacın doğruluk, dürüstlük, çalışkan olmak, hoşgörülü olmak, atik olmak, duyarlı olmak gibi olguları sembol edindiğini belirten öğretmen Hanife Civelek, çocukların bu fidanları dikerken bu özellikleri taşımaya söz verdiklerini ifade etti.

Öğretmen Civelek, Başkan Tollu’ya eğitime ve eğitimciye verdiği desteklerden dolayı teşekkür dileklerini iletti. Belediye tarafından çocuklara yönelik sanattan kültüre, spordan eğitime kadar birçok noktada sosyal yaşam alanı oluşturulduğunu belirten Civelek, bu projelerle Erdemli’nin önemli bir yere geldiğini ifade etti.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, böyle bir öğretmene sahip olduğu için öğrencilerin çok şanslı olduğunu vurgulayarak, yeni neslin ülkeye hayırlı evlatlar olarak yetişmesi adına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Yeni web sitemizi beğendiniz mi?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA