GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2019 20:03   Güncelleme : 08-02-2019 20:03

Meclis Başkanı Başarılı Ziraatçi Aşkın Şahin

Erdemli Ziraat Odası (EZO) Genel Kurul’dan sonra yeni seçilen üyelerle ilk Meclis toplantısını yaptı, yeni yönetim görev dağılımını yaptı.

Meclis Başkanı Başarılı Ziraatçi Aşkın Şahin

Oda Başkanı Rasim Şahin'in önerisi ve Meclis üyelerinin Tam Desteği ile EZO Meclis Başkanlığına Erdemli’de tarım sektörünün içerisinde gerek çiftçilerle, gerekse ürünlerle ilgili yaptığı yararlı ve başarılı çalışmalarıyla tanınan Ziraat Mühendisi, İşadamı Aşkın Şahin seçilirken başkan yardımcılığı görevine ise Hasan Topçu getirildi.

Oda yönetimi ise görev dağılımı yaptı. Başkanlığa Rasim Şahin, Başkan Vekilliğine Soner Yılmaz, Muhasip Üyeliğe Mehmet Baldan getirildi.

Oda Başkanı Rasim Şahin meclis toplantısı sonrası yeni meclisin ve oda yönetiminin hayırlı olması dileğinde bulundu. Geçmişten bu yana olduğu gibi bundan sonra da Erdemli’li çiftçilerin menfaatlerini gözetmede birlik beraberlik içinde olacaklarını söyleyen Rasim Şahin, ‘’Görevimiz Erdemli’li çiftçilerimizi tüm platformlarda en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Bunu da birlik beraberlik içerisinde yapacağız’’ dedi.

Oda Meclisi başkanlığına oy birliği ile seçilen Aşkın Şahin de yaptığı teşekkür konuşmasında, üzerine ağır bir yükün yüklendiğini ve bu yükün vebalinin bulunduğunu belirterek, kendisine duyulan bu güvene layık olacağını, her zaman çiftçinin yanında ve sesi olacağını kaydetti.

Görev dağılımının ardından oda başkanı Rasim Şahin, tüm meclis üyelerine yeni oda rozetini taktı tatlı ikramında bulundu.