SAĞLIK
Giriş Tarihi : 07-02-2019 18:52   Güncelleme : 07-02-2019 18:52

ETSO Üyelerine Medical Park’tan Özel İndirim

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve birinci derece yakınları Mersin Mezitli’de bulunan VM Medical Park Hastanesinden özel indirimle yararlanabilecekleri “Kurumsal Sağlık Anlaşması” imzalandı.

ETSO Üyelerine Medical Park’tan Özel İndirim

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan protokolü VM Medical Park Mersin Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Egin ile ETSO Başkanı Orhan Sarı birlikte imzaladılar.

İmza töreninde ETSO Yönetim Kurulu üyeleri ve Medical Park Kurumsal Tanıtım Sorumlusu Arzu Battı Vucut hazır bulundu.

Protokolle ilgili bilgi veren Başkan Orhan Sarı, ETSO olarak üyelerine ve birinci derece yakınlarına yönelik imzalanan bu protokolle Medical Park Hastanesinden özel indirimle faydalanacaklarını belirterek, “Sağlık alanında önemli yatırımı Mersin’e kazandırdıkları için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Protokolümüz hem üyelerimize hem de Medical Park Hastanesine hayırlı olsun” dedi.

VM Medical Park Hastaneleri Mersin Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Egin’de yaptığı konuşmada, "VM Medical Park Mersin Hastanesi; modern tıbbın tüm gereklerini yeni ve kapsamlı bir sağlık anlayışıyla hastalarına sunmaktadır. Gerek teşhis tedavide, gerekse koruyucu sağlık hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine dünya standartlarında sunmak amaç ve hedefiyle faaliyet ve hizmetlerine devam etmektedir. Sağlıkta tercih edilen bir marka olmaktan onur duymaktayız ve bunun bilinciyle, her geçen gün daha iyi hizmetler ve imkanlar sunabilmek adına gelişmekteyiz. İnsan Odaklı hizmet veren Hastanemiz ile yapılan bu özel indirim anlaşmasının Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hayırlı olsun" dedi.