GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2019 18:30   Güncelleme : 07-02-2019 18:30

Başkan Tollu’dan Çok Anlamlı Ziyaret

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve beraberindekilerle Erdemli Devlet Hastanesi ile Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi yönetici, çalışan ve hastaları ziyaret etti.

Başkan Tollu’dan Çok Anlamlı Ziyaret

Erdemli Devlet Hastanesinde ve Yenişehir Hastanesi çalışan personele ve hastalara çiçek dağıtan Başkan Tollu ve Cumhur İttifakı heyeti sağlık sorunları ile mücadele eden vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erman Eker, ziyaretten duydukların memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür etti.

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesinin ana sponsorluğunu üstlendiği Erdemli Belediyesi Basketbol Takımının şampiyonluk kupası da kaldırıldı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Müdürü Selami Uzun, “Hastanemizi onurlandırdığınız için teşekkür ederiz. Basketbol Takımımızı da tebrik ederiz. Birlikte daha iyi işlere imza atacağız.” dedi.

Basketbol Takımını başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, desteklerinden dolayı hastane yönetimine de teşekkür etti. Başkan Tollu, açıklamasında şunları söyledi, “Bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Hepimiz bu milletin huzuru için çalışıyoruz. Sağlık alanında ülkemizde ciddi gelişmeler var. Artık hastalar tedavi olmak için ülkemize geliyor. Prestijimiz bu şekilde artacak.” Dedi.