SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2019 20:22   Güncelleme : 06-02-2019 20:22

Serdar Arslan STK ve Odaları Ziyaret Etti

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerine Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Madeni Sanatkarlar Odası, Sanayi Sitesi Kooperatifi ile devam etti.

Serdar Arslan STK ve Odaları Ziyaret Etti

Serdar Arslan’ı ziyaretlerinde İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Şahin, SKM Başkanı Mehmet Önem, İlçe Başkan Yardımcısı Halil Güney ve partililer eşlik etti.

Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sayın Halil Metik nezaket ziyaretinde bulunan İYİ Parti Erdemli ilçe yönetimini kapıda karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, ayrı ayrı teşekkür etti. İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan'a da hayırlı olsun diyerek;

"Bizler küçük esnaf temsilcisi olarak, projeleriniz ile ayakta durmakta zorlanan birçok esnafımıza destek olacağınızı biliyoruz. Esnaflarımız için açılan hibe desteği kredi desteğine başvuran arkadaşlarımızdan başvurusu kabul edilen olduğunu duymadık. Bizler ancak yerel yönetimin projeleri ile küçük esnafa vereceği destek ile ayakta duracağız. Gördüğüm kadarıyla Serdar Arslan başkanım projeleri ile 'Esnafın derdini biliyorum' mesajını bizlere vermiştir. Bizlere düşen de bu projelere, Serdar Arslan'a destek vermektir." dedi.

İYİ Parti Erdemli ilçe Başkanı Ali Şahin makamında kendilerini ağırlayan STK ve Oda Başkanları ve yönetimine teşekkür ederek;

"İYİ Parti ilçe yönetimi olarak Erdemli Belediye Başkan Adayımız Serdar Arslan Başkanımızla çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz esnaflarımız olacağından hiç şüphemiz yok. Serdar Başkanımızın Esnafa yönelik projelerini sizlerde gittiğiniz yerlerde dile getirirseniz seviniriz. Serdar Başkanımızın küçük esnafa verdiği önemi Allah'ın izniyle Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu ilk gün hissedeceksiniz. Esnafımız iyi olacak." dedi.

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan ise; "Ben Erdemli'nin bir çocuğu olarak esnaflarımızı yakından tanıyorum tüm sıkıntılarınızı biliyorum. Projelerimizde bu sıkıntılara yönelik çözüm odaklı olarak hazırlandı. STK ve Odayarla ile belediye birçok projede beraber çalışma fırsatı yakalayacak. Şahsıma ve partime desteğiniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Bu vesileyle bugün burada makamınızda şahsıma ve partimi ağırladığınız için partim ve şahsım adına teşekkür ederim." dedi.