SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2019 20:12   Güncelleme : 06-02-2019 20:12

Serdar Arslan Kaymakam Kula’yı Ziyaret Etti

Erdemli Kaymakamı Sayın Avni Kula'yı makamında ziyaret eden Serdar Arslan'a beraberinde İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Şahin, SKM Başkanı Mehmet Önem, İlçe Başkan Yardımcısı Halil Güney ve partililer eşlik etti.

Serdar Arslan Kaymakam Kula’yı Ziyaret Etti

Erdemli Kaymakamı Avni Kula nezaket ziyaretinde bulunan İYİ Parti Erdemli ilçe yönetimine kendisini makamında ziyaret ettiklerinden dolayı teşekkür edip, İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan'a da hayırlı olsun dedi, başarılar diledi.

Erdemli Kaymakamı Avni Kula; "Demokrasilerin olmazsa olmazı siyasi partiler ve seçimlerdir. 31 Mart günü yapılacak olan Mahalli idareler Seçimlerinin Tüm Türkiye'ye yaşadığımız şehir Erdemli'ye hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Serdar Arslan Bey'e ve teşkilatına da başarılar diliyorum." dedi.

İYİ Parti Erdemli ilçe Başkanı Ali Şahin makamında kendilerini ağırlayan Erdemli Kaymakamı Sayın Avni Kula'ya teşekkür ederek; "İYİ Parti ilçe yönetimi olarak seçim süreci boyunca Anayasamızda bizlere tanınan haklar çerçevesinde bir seçim çalışması yaparak, Erdemli'ye yakışan şekliyle bir seçim çalışması yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın." dedi.

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan ise; "Seçim süreci boyunca güzel Erdemlimizde başta Kaymakamlık olmak üzere tüm kamu kurumlarıyla koordineli şekilde daima istişare halinde bir seçim süreci geçireceğiz. Bu vesileyle bugün burada makamınızda şahsıma ve partimi ağırladığınız için partim ve şahsım adına teşekkür ederim." dedi.