SİYASET
Giriş Tarihi : 06-02-2019 19:54   Güncelleme : 06-02-2019 19:54

Serdar Arslan Emniyeti Ziyaret Etti

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan Kurum ziyaretlerine Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile devam ettiği bildirildi.

Serdar Arslan Emniyeti Ziyaret Etti

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Şahingözlü'yü makamında ziyaret eden Serdar Arslan'a beraberinde İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Şahin, SKM Başkanı Mehmet Önem, İlçe Başkan Yardımcısı Halil Güney ve partililer eşlik etti.

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Şahingözlü nezaket ziyaretinde bulunan İYİ Parti Erdemli ilçe yönetimine kendisini makamında ziyaret ettiklerinden dolayı teşekkür edip, İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan'a hayırlı olsun dedi.

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Şahingözlü; "Seçimlerin demokrasi çerçevesinde geçmesi en büyük temennimiz. Siyasi partilerin seçim sürecinde emniyet teşkilatı ile diyalog halinde olarak sükunet içinde, adlı vakaları önleyecek centilmenlikte bir davranış sergilemesi en büyük arzumuzdur" dedi.

İYİ Parti Erdemli ilçe Başkanı Ali Şahin makamında kendilerini ağırlayan Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Şahingözlü'ye teşekkür ederek; "İYİ Parti ilçe yönetimi olarak seçim süreci boyunca emniyet teşkilatıyla istişare halinde olmak bizim görevimiz." dedi.

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan ise; "Seçim süreci boyunca hiçbir taşkınlığa mahal vermeden, göz bebeğimiz emniyet teşkilatımız ile daima istişare halinde bir seçim süreci geçireceğiz. Bu vesileyle bugün burada makamınızda şahsıma ve partimi ağırladığınız için teşekkür ederim." dedi.