GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-02-2019 20:19   Güncelleme : 05-02-2019 20:19

Orman İşletmede Ayın Personeli Seçildi

Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü geleneksel hale getirdiği ayın personeli seçiminde bu ay Metin Arsan’ı seçti. Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik, ayın personeli seçilen Metin Arsan’a teşekkür belgesi verdi.

Orman İşletmede Ayın Personeli Seçildi

Teşekkür belgesi takdiminde konuşan Erdemli Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik, işletme müdürlüğü olarak çalışanlarımızın motivasyonunu daha da artırmak amacıyla “Ayın Personeli” seçildiğini söyledi.

Çelik şöyle konuştu: ‘’Personelin bu sayede çalışanlarımızın performansını iş verimini artırdığımız ve daha mutlu daha enerjik yeni bir heyecan içerisinde çalıştıklarını, kuruma ziyaret veya iş nedeniyle gelenlere daha bir saygılı olduklarını gördüğümüzde bu uygulamanın işyerimize katkı sağladığına karar verdik ve bu nedenle de uygulamanın devamını sağlıyoruz. Yeni yılın ilk ayında Erdemli Orman İşletme Müdürlüğümüzde göstermiş olduğu üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı ayın personeli olarak Taşınır Kayıt (ambar) Memuru Metin Arsan seçilmiştir. Kendisine başarılar diliyor teşekkür belgesi takdim ediyoruz.’’