GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2019 16:31   Güncelleme : 03-02-2019 16:49

Toprak Kaymasından Kapanan Yol Açıldı

Erdemli Belediyesi, Kösbucağı Mahallesinde aşırı yağışlardan dolayı meydana gelen toprak kayması sonucu kapanan yolu anında müdahale ile açarak vatandaşların mağduriyetini önledi.

Toprak Kaymasından Kapanan Yol Açıldı

Toplam Yirmi haneye ulaşımı engelleyen afete anında müdahale eden Belediye, olası bir facianın önüne geçti. Kış ayında yaşanan hava muhalefetlerine karşı hazır bekleyen Erdemli Belediyesi, aşırı yağışlardan kaynaklanan afetlere anında müdahale ediyor. Kösbucağı Mahalle azası Ramazan Dağ yaptığı açıklamada, “Aşırı yağışlardan dolayı yolumuz kapandı. Erdemli Belediyesi’ne müracaat ettik ve anında iş makinalarını gönderdiler. Başkanımıza ve ekiplerine, teşekkür ederiz.” Dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, mahalle halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. İlçenin her noktasında tüm vatandaşların yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bütün personelin 7/24 görev başında olduğunu bildirdi. Erdemli’nin huzuru için mücadelelerinin devam edeceğini bildiren Başkan Tollu, yaşanabilecek her türlü facianın önüne geçmek adına hazır beklediklerini vurguladı.