GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2019 17:06   Güncelleme : 02-02-2019 17:18

Başkan Tollu, “Allah’ınıza Gurban Erdemli”

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Mersin’de Düzenlenen Cumhur İttifakı Aday Tanıtım toplantısına gitmek üzere 2486 araçlık konvoyla Mersin’e adeta çıkarma yaptıklarını belirterek, ‘Allah’ınıza Gurban Erdemli’ diyerek teşekkür etti.

Başkan Tollu, “Allah’ınıza Gurban Erdemli”

Cumhur İttifakının tarafları MHP İlçe Teşkilatı ve AK Parti İlçe teşkilatı ile birlikte hazırlanan konvoyda Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu birlikte araçları süsledikten sonra seçim otobüsünün önünde halkı selamlayarak birlikte Mersin’e gittiler.

Başkan Tollu yaptığı açıklamada ’'Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar’’ sloganıyla çıktıkları bu yolda kendilerine destek verdikleri için Erdemli’lilere teşekkür ederek şunları söyledi; “Cumhur İttifakı Mersin Belediye Başkanları Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere Erdemli’den 2486 araçlık dev konvoyumuzu gerçekleştirdik. Konvoyumuza emek veren teşkilatlarımıza, gönüldaşlarımıza ve katılımlarıyla bizlere onur veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Varlığınız daim olsun” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu’da Cumhur İttifakı olarak seçimi mutlaka kazanacaklarını söyledi.

Haberimiz yayına hazırlandığında tanıtım toplantısı devam ediyordu. Ayrıntılar geliyor..