GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2019 16:00   Güncelleme : 28-01-2019 16:02

Nezir Arslan, "Hizmet Yolunda Siyasete Virgül Koyduk, Partimizin Emrindeyim"

AK Parti Erdemli Belediye Başkan A. Adayı Gaye Okulları ve Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Nezir Arslan görüntülü bir açıklama yaparak, "Hizmet yolunda siyasete virgül koyduk, reisimizin ve davamızın emrindeyiz" dedi, aday adaylığı sürecini ve siyasete dair beklentilerini anlattı.

Nezir Arslan,

Yaklaşık 3 ay süren aday tanıtım ve kampanya sürecinde Erdemlinin birçok hizmet eksiği olduğunu tespit ettiğini belirten Nezir Arslan, ‘’Öncelikle eksikliklerimizi çözümü için, sonrasında ise katma değeri yüksek projeler üreterek sizlere sunmaya çalıştık. Yola çıkarken de söylediğimiz gibi “biriz bir aradayız, bir arada güçlüyüz” söylemimiz böylece vücut bulmuş oldu’’ dedi.

Bugünden itibaren adayların belli olduğunu, adaylardan projelerle halkın karşısına çıkmasını isteyen Nezir Arslan, şöyle konuştu:

‘’Boşa geçirilecek bir dakikalık vaktimizin olmadığının bilincindeyiz, bilincinde olunmasını istiyoruz.

Partimizin hizmet ve kuruluş çizgisinden hiçbir zaman çıkmayı düşünmedik, ihanet etmedik etmeyeceğiz de. Sizlerin hizmet beklediği kurum ve kuruluşların amacı dışında, kişisel menfaatler uğruna nasıl yönetildiği malumunuzdur. Belediye hizmetleri için. Alın terimizle, bin bir güçlükle kazandığımız gelirlerimizin doğru kullanılmaması ve heba edilmesi günahların en büyüğüdür.

Erdemlimizin hak ettiği hizmetleri ve projeleri üretmeyen aday ve nihayetinde koltuğa oturacak arkadaşımız da vebal altındadır.’’ dedi.