GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2019 17:26   Güncelleme : 24-01-2019 17:26

Başkan Mükerrem Tollu Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Ticaret Odası yönetici ve üyelerini ziyaret etti. Kentin geleceği için her kesimden vatandaşla bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, memlekete faydalı her fikrin destekleyicisi olduklarını belirtti.

Başkan Mükerrem Tollu Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Erdemli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı, “Teşriflerinizden onur duyduk. Bir sürece girdik. Bu sürecin memleketimiz için güzel olmasını ve hayır getirmesini dilerim. Yaptığınız hizmetler yadsınamaz, geldiğiniz için teşekkür ediyor, kapımızın her zaman açık olduğunu bildirmek isterim.” Dedi.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Erdemli’nin üreten, kente değer katan, mali yapısını güçlendirmek için emek veren, ekonomik gidişatı en iyi bilen sizlerin, fikirlerini almak adına buradayız. Belediyemizi siyasetten uzak tutarak her kesimden vatandaşımızın ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın düşüncelerini almak, ilçemizin geleceği için çok büyük önem taşımakta. İnsanlarımızı kategorize etmeden çalıştık ve tek amacımız bu kenti daha iyiye taşımaktı. “İki günü bir olan ziyandadır.” sözü ile çıktığımız bu yolda durmadan daha iyisini yapmak için çalışacağız.” Dedi.