SİYASET
Giriş Tarihi : 24-01-2019 14:12   Güncelleme : 24-01-2019 16:26

Alparslan Gürgenç Demokrat Parti Adayı

Alparslan Gürgenç Demokrat Parti’den Erdemli Belediye Başkan adaylığını açıkladı.Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah ile düzenlediği basın toplantısında adaylığını, adaylık sürecini anlatarak "Her kesimin adayı olarak yola çıktık" dedi.

Alparslan Gürgenç Demokrat Parti Adayı

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerinde Demokrat Parti'den Erdemli Belediye Başkan Adayı olan Alpaslan Gürgenç, Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah ile birlikte basın açıklaması yaptı.

Gürgah açıklamasında Demokrat Partinin Erdemli Belediye başkan adayı  Alpaslan Gürgenç olduğunu söyledi.

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimde en iyi sonucu alacağımıza inanıyoruz diyen Gürgah, ‘’Gürgenç ile Erdemli'ye hizmet verecek olmaktan onur duyuyoruz. Demokrat Parti en güçlü aday ile belediye başkanlığı seçimine katılacak. Yapılacak olan yerel seçimler Erdemli için hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Alparslan Gürgenç te yaptığı açıklamada, Demokrat Parti ile 31 Mart yerel seçimlerinde her kesimi kucaklayan aday olarak alanlara çıkacaklarını ifade etti.

Yapılan istişareler sonrası DP’den belediye başkan adayı olduğunu vurgulayan Alpaslan Gürgenç, ‘’Her kesimin adayı olarak yola çıktık. Birçok projelerimiz var, Belediye başkanlığı seçimini kazandığımız takdirde Erdemli'ye ihtiyacı olan plan ve projeleri hayata geçirerek her kesimin belediye başkanı olarak hizmet edeceğim. Tek derdimiz Erdemli'ye hizmet etmek olacaktır. Erdemli’nin kalkınmasına güç verecek projelerimiz hazır Şubat ayının ortasına doğru bunları halkımıza açıklayacağız’’ diye konuştu.

Seçimi kazanması durumunda belediye çalışanlarını yerinden etmeyeceğini belirterek, ‘’Bizim amacımız güzel ilçemize huzurlu bir şekilde hizmet etmek olacaktır’’ diyerek hayata geçireceği projeleri anlattı.

Erdemli Ajans olarak hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz.