GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2019 20:00   Güncelleme : 22-01-2019 20:00

Pınarbaşı ve Çiftepınarlılar Başkan Tollu’yu Bağrına Bastı

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya Pınarbaşı ve Çiftepınar Mahallelerini ziyareti esnasında vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Pınarbaşı ve Çiftepınarlılar Başkan Tollu’yu Bağrına Bastı

Toplantı esnasında değerlendirmede bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasına taleplere ve eksiklere göre hizmet götürdüklerini belirterek, sadece hizmet götürmekle kalmadıklarını zaman zaman da yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek çalışma yürüttüklerini ifade etti. Vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şunları söyledi,

“Sizlere, vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin gururunu taşıyarak hitap etmekteyim. Her sokağa ve mahalleye vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına, ayrıştırmadan eşit hizmet götürdük, kimseyi etnik kökeni ya da görüşleri ile ayırmadık. Bizlerin yegâne görevi birleştirici olmaktı, bunu başardık. Eksikler noktasında da zaman zaman sizlerle bir araya gelerek istişarede bulunduk. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederek daha fazlasını gerçekleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Allah hepinizden razı olsun, saygılarımı sunuyorum.”

Programda söz alan Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Murat Ergen, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür dileklerini iletti. Mahallede yapılan çalışmalar hakkında kısa bir bilgi veren Muhtar Ergen, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sayesinde büyük oranda eksiklerin tamamlandığını bildirerek, desteklerinin tam olduğunu ifadelerine ekledi.

Çiftepınar Mahalle Muhtarı Bilal Erenay, yaptıkları çalışmalardan dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ettiklerini söyledi.

Mahalleyi her anlamda hizmetle buluşturduğu için teşekkür eden Muhtar Erenay, Başkan Tollu’ya inandıklarını belirterek, desteklerinin tam olduğunu söyledi.