GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2019 19:42   Güncelleme : 22-01-2019 19:42

Başkan Tollu’dan Tema’ya Ziyaret

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tema Vakfı Erdemli İlçe Gönüllü Sorumlusu Murat Başer ve gönüllüler ile bir araya geldi. Daha yeşil bir ilçe ve üreten belediyecilik algısı ile çevre düzenlemesinde kullanılan ürünleri kendi serasında yetiştiren Erdemli Belediyesi, Tema Vakfı ile yürüttüğü ortak projelerle de farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

Başkan Tollu’dan Tema’ya Ziyaret

Tema ziyareti sırasında Erdemli’nin her kesimi ile ilçe adına yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunan Başkan Tollu, doğayı ve çevreyi koruyan bir Belediyecilik anlayışı sergilediklerini dile getirdi.

Görüşmeler esnasında Tema Vakfı Erdemli Gönüllü Temsilcisi Murat Başer, “Bizlerden hiçbir konuda desteğini esirgemeyen başkanımızı burada ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Sizin destekleriniz ile Tema Evimizi açmış olduk. Ve sizlerin desteği ile Türkiye’de sıralamada ilk onun içerisinde yer alıyoruz. Teşekkür ederiz.” Dedi.

Erdemli’nin kalkınmasında Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli yere sahip olduğunu belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kenti daha iyi noktalara taşıma gayreti içerisinde olduklarını bildirdi. Ziyaret amaçlarının, gönüllülerin tavsiyelerini almak olduğunu ifade eden Başkan Tollu şunları söyledi;

“Erdemli’nin görev sahamıza giren sorunlarını %95 oranında çözdük. Artık kentimizi sizlerle birlikte daha iyiye taşıyacağız. Hizmet standardımız yükseldikçe bu kente gelmek isteyenlerin sayısı ve kalkınma hızımız artacak. Bizlere vakit ayırdığınız ve değerli fikirlerinizi sunduğunuz için teşekkür ederiz.” Dedi.