GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2019 17:54   Güncelleme : 22-01-2019 21:48

Başkan Tollu’dan Başkan Topçu’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, MHP İlçe başkanı Fatih Serin, Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, Belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Belediye başkan aday adaylığı için ilçe başkanlığı görevinden istifa eden Mehmet Topçu’nun yeniden AK Parti ilçe başkanlığı görevine atanması dolayısı ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanlar ziyaret esnasında birlik beraberlik mesajları vererek Cumhur İttifakı olarak Erdemli ve Mersin’de kazanacaklarını söylediler.

Başkan Tollu’dan Başkan Topçu’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, ‘’Önümüzde yerel seçim var bu seçimde AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin talimatları ile seçimlerde ittifak çalışmasını yapacağız. Mersin’de adayımız Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli de ise ittifak adayımız Mükerrem Tollu ’dur. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız ve bu seçimi alacağız. Çok çalışıp belediye başkanlıklarını her iki liderimize seçim hediyesi olarak vereceğiz’’ dedi.

MHP ilçe Başkanı Fatih Serin ise, ‘’Nasıl ittifakta ilk sınavı 24 Haziranda başarı ile verdi isek,31 Martta da Cumhur İttifakı olarak en güzel sonucu alacağımıza inanıyorum. Liderlerimiz ittifaka çok önem veriyor o zaman bizler de bu ittifaka daha fazla önem vermek zorundayız. Mehmet Topçu başkanıma hayırlı olsun diyor, Cumhur ittifakı bayrağını geçe gündüz çalışıp 31 Martta burçlara hep birlikte dikeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının belediye başkan adayı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, Mehmet Topçu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

10 yıldır yönettikleri belediyeye siyaseti ve ayrımcılığı kesinlikle sokmadıklarını kaydeden Tollu, hem ülke geneli için hem de Erdemli’de yerel seçime gidileceğini ifade ederek, “Mehmet Topçu kardeşimizin yeniden AK Parti ilçe başkanlığı görevine atanmasını tebrik ediyorum. Hepimizin bildiği gibi 31 Martta yerel seçim yaşayacağız. Bu seçimde her iki parti genel merkezleri karar aldı ve 30 büyükşehirde Cumhur ittifakı olarak gideceğiz. Bu illerden bir tanesi de Mersin. Hepimiz iyi bilmekteyiz ki teşkilatlarımız ne derse onları yapmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar ülke bekası adına birlikte hareket edildi, bundan sonra da aynı hareketi yapacağız. MHP genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin bir sözü var, o da ülke elden gittikten sonra neyin siyasetini yapacaksınız. İşte biz bu sözü çok önemsiyoruz ve Cumhur ittifakının devam etmesi için çalışıyoruz. Erdemli’de Cumhur ittifakının ilçemizdeki adayı Mükerrem Tollu ’dur. Bu vesile ile yeniden göreve atanan Mehmet Topçu kardeşimize hayırlı olsun diyor başarılar diliyoruz’’ ifadesini kullandı.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile MHP ilçe başkanı Fatih Serin, AK Parti ilçe başkanlığı görevine yeniden atanan Mehmet Topçu’ya Osmanlı Bayrağı arması tablo armağan etti, ziyaret sonra günün anısına her iki Partinin yöneticileri toplu fotoğraf çektirdiler.