SİYASET
Giriş Tarihi : 21-01-2019 13:12   Güncelleme : 21-01-2019 13:12

Serdar Arslan, “Erdemli'nin geleceğini el ele verip birlikte inşaa edeceğiz”

İyi Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Arslan yazılı bir açıklama yaparak “Erdemli'nin geleceğini el ele verip birlikte inşaa edeceğiz” dedi.

Serdar Arslan, “Erdemli'nin geleceğini el ele verip birlikte inşaa edeceğiz”

Serdar Arslan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sevgili Hemşehrilerim, Sizlerinde bildiği üzere Erdemli'mizin daha güzel yarınlara ve daha yaşanılır bir yer olması ideali  ile İYİ Partimizden Erdemli Belediye Başkan adaylığı sürecine  girmiş bulunmaktayım.

Hizmet așkı ile çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli dostlarımızı da her an yanımızda görmek bizleri onurlandırmıştır.

Sözlerimin en başında vurgulamak isterimki, Hizmet anlayışımızda dil, din, renk ve ırk ayrımı olmayacaktır. Erdemli'mizi daha güzel yarınlara hazırlamak için var gücümüzle çalışacağımızdan hiç birimizin şüphesi olmasın. Tüm parti teşkilatımız ve gönüllülerimizle bu hizmet yolunda çağın gereksinimlerini en iyi şekilde tespit edip, öncelikle var olan sorunları ortadan kaldırıp, yeni projelerle de yaşam kalitemizi arttırmayı bir hedef olarak önümüze koyduk. Hizmet anlayışımızı partiler üzeri bir anlayışla sürdürmeyi kendimize bir şiar edindik ve Erdemli' yi birlikte yönetmeye talip olduk. En kısa sürede sizlerle projelerimizi de paylaşacak olduğumuzu söyleyerek Tüm kadrolarımızla ve ekibimizle hizmetinizde olduğumuzu belirtmek İsterim. Allah bu çıktığımız yolda yar ve yardımcımız olsun.

Bizler bu cennet Vatanımızın  her köşesinden gelip bir arada huzur ve barış içinde yaşamayı başarmış yüce bir milletiz. Kurtuluş savaşı yüce milletimizin en değerli ve en kıymetli referansıdır. O dönemde bizler yine bir aradaydık, ancak kurtuluş savaşıyla birlikte kardeş olduk, can olduk,  yoldaş olduk, şimdi de Erdemli'nin geleceğini el ele verip birlikte inşaa edeceğiz inşallah” dedi.