GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2019 18:28   Güncelleme : 19-01-2019 18:28

Başkan Topçu’ya Davullu Zurnalı Karşılama

Erdemli AK Parti İlçe Başkanlığına 3. Defa getirilen Mehmet Topçu’yu partililer Ankara dönüşü davul çaldırıp tatlı dağıttılar. Erdemli AK Parti İlçe binasının önünde yüzlerce partili tarafından karşılanan Mehmet Topçu, emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.

Başkan Topçu’ya Davullu Zurnalı Karşılama

Topçu, parti önünde yaptığı açıklamada, “Öncelikle bize bu görevi layık görev Genel Başkanımız ve Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde genel başkanımız nereyi kimi işaret ederse hep birlikte saha da koşup Cumhur ittifakının zafer sancağını hem Büyükşehir’e hem de Erdemli’ye beraber dikeceğiz. Gerçek dava adamlığı davaya ve lidere sadakat 31 Mart yerel seçimlerinde belli olacak. Davaya ve lidere sadık olan partililerimiz gereğini yapacak ve liderimizin işaret ettiği yere oyunu verip çalışmasını yapacaktır.

Erdemli’de ve Mersin’de Cumhur İttifakı kazanacaktır. Bunun için elbirliği, birlik ve beraberlik içinde teşkilatımızla, partililerimizle Cumhur İttifakımızla çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.