SAĞLIK
Giriş Tarihi : 19-01-2019 14:46   Güncelleme : 19-01-2019 14:46

Hayatın Her Alanına Hizmet

Erdemli Belediyesi, hayatın her alanında hizletlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Sarıkaya Sağlık Ocağı’nın parke döşeme işi ve bahçe düzenlemesini gerçekleştiren Belediye, daha önce de birçok cami, okul ve kurumun bahçe-yol düzenlemesini yaptıklarını, vatandaşların iyi bir ortamında yaşamaları için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

Hayatın Her Alanına Hizmet

Sarıkaya Sağlık Ocağı bahçe düzenlemesi ve parke döşeme işini gerçekleştiren Erdemli Belediyesi, ilçe genelinde var olan tüm eksikleri gidermeye devam ediyor. Okulların taleplerinden camilerin ihtiyaçlarına, sağlık merkezlerinin bahçe düzenlemesinden kurumların eksiklerini gidermeye kadar birçok konuda çalışma yürüten Erdemli Belediyesi, eş zamanlı çalışmalarla ilçenin eksiklikleri giderilirken, oluşturulan projeler ile de modern bir şehir kuruyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her mahallesinde eksiklerin tespitini sağlayıp çalışma yürüttüklerini belirterek, Vatandaşların sağlıklı, ferah bir ortamda refah içerisinde yaşamasının kendileri için önemli bir vazife olduğuna değinerek ilçe de hangi kurumun ne ihtiyacı varsa bunları karşılamak için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.