EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-01-2019 14:22   Güncelleme : 19-01-2019 14:22

Başkan Mükerrem Tollu, “Geleceğimize en büyük yatırım olan eğitime her zaman destek olduk”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Minik Eserler Kreşi ve Başarı Çocuk Kurs Merkezi yöneticileri ile bir araya gelerek, “İlçemizin Gelişimi ve geleceğinin inşası için tüm kurumlarla ortak paydada buluşarak hareket ediyoruz.” Dedi.

Başkan Mükerrem Tollu, “Geleceğimize en büyük yatırım olan eğitime her zaman destek olduk”

BAŞKAN TOLLU, EĞİTİMİN VE EĞİTİMCİNİN YANINDA

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçe okullarını ziyaret ederek kentin geleceğine yönelik tavsiyeleri dinledi. Bu kapsamda Minik Eserler Kreşi ve Başarı Çocuk Kurs Merkezi yöneticileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin öncelikli problemlerini çözüme kavuşturduklarını ve bu konuda çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

TOPLUMDA İHTİYAÇ DUYULAN HER NOKTADA BİZLER VARIZ

Toplumda çözülememiş ya da eksik bırakılmış her konuda ellerinden gelen çalışmayı gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Tollu, mesai mefhumu olmadan kaynakları en verimli şekilde kullandıklarını belirtti. Geçen eğitim sezonunda açılışını gerçekleştirdikleri lise- üniversite Eğitime Destek Kurs Merkezlerinde yaptıkları faaliyetlerle vatana ve millete faydalı bireyler yetiştirdiklerinin altını çizen Başkan Tollu şöyle devam etti; “Nitelikli insan en önemli konumuzdur. Sizler toplumun önderlerisiniz. Coğrafi açıdan zengin ve huzur dolu bir memlekette yaşamaktayız. Gayemiz bu kentin geleceğini, emanetçisi olduğumuz süre içerisinde en güzel şekilde, sizlerle beraber inşa etmek. Bu sebeple sizlerin tavsiyesini almaya geldik. Yaptığınız bu kutsal vazifede sizlere destek olmak görevimizdir.”

VAATLERLE DEĞİL İCRAATLERLE İLERLİYORSUNUZ

Başarı Kurs Merkezi yöneticilerinden Ozan Güneş Başkan Tollu’nun ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sizi uzun yıllardır tanıyoruz. Büyük bir çaba görüyoruz ve eğitime verdiğiniz destekleri biliyoruz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Gönül, emek ve memleket sevdalısısınız. Vaatlerle değil icraatlerle ilerliyorsunuz, bizler sizin arkanızdayız.” Dedi.

ERDEMLİ, ERDEMLİ OLDU

Minik Eserler Kreş Merkezi Müdürü Neslihan Eser yaptığı açıklamada,

“Biz, çalışmalarınızdan memnunuz. Sayenizde Erdemli, Erdemli oldu. Bizim işimiz vicdan ve merhamet işi. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.