GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2019 14:00   Güncelleme : 19-01-2019 14:00

Başkan Tollu Vatandaşların Davetine Katıldı

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Arpaçbahşiş Mahallesi Zeytinlik mevkiinde, vatandaşların davetine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi ve yeni yapılacak hizmetlerle ilgili istişarede bulunarak vatandaşların belediyeden taleplerini dinledi.

Başkan Tollu Vatandaşların Davetine Katıldı

Hizmetlerimize Devam Edeceğiz

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu,  soğuk hava koşullarına rağmen, kendilerine vakit ayırmalarına teşekkür ederek, “Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden iyi dönüşler almak ve sevginizi kazandığımızı görmek bizleri mutlu ediyor. Bizlerden dualarınızı ve saygınızı hiçbir zaman eksik etmediniz. Bizler de sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Tollu, mahallede bulunan caminin çevre düzenlenmesinin yapılmasını isteyen vatandaşlara önümüzdeki günlerde düzenlemenin yapılacağının müjdesini verdi.

Bizlere Gönül Koymayın

Vatandaşların bazı yolların genişletilmesini talep etmeleri üzerine Tollu, “ Yol genişletme çalışmaları yapmak istediğimizde, bu yolların üzerinde evi, arsası, bahçesi olan vatandaşlarımız itiraz ediyor. Kimseyi mağdur etmek istemiyoruz. Vatandaşlarımızın bize gönül koymasını istemiyoruz. Karşılıklı anlaşma dahilinde istenilen yollar elbette ki genişletilir.” Dedi.