GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2019 13:45   Güncelleme : 19-01-2019 13:45

Başkan Tollu, “Biz Merkezli Belediyecilik Yapıyoruz”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tömük Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Başkan Mehmet Yılmaz ve kurum yöneticileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, biz merkezli belediyecilik yaptıklarını bir aile olarak çalıştıklarını belirtti.

Başkan Tollu, “Biz Merkezli Belediyecilik Yapıyoruz”

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tömük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ile bir araya geldi. Toplumun her kesimi ile bir araya gelerek çalıştıklarını belirten Başkan Tollu, Kentin gelişmesi için ortak paydada hareket edeceklerini ifade etti.

BİZ MERKEZLİ BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ

Ben merkezli belediyecilik algısı ile ilçenin gelişemeyeceğine dikkat çeken Başkan Tollu, “Biz merkezli belediyecilik anlayışı ile gece gündüz demeden Erdemli’nin kalkınması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kenti birlikte inşa edelim sloganı ile yola çıktık.

Hayır duası almak ve insanları kucaklamak en önemli vazifemizdir. Nezaket gösterip bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bizim görev sahamıza giren konularda eksiklerimizi büyük ölçüde tamamladık. En asli görevlerimizden biri olan alt yapı sorununu %95 oranında çözdük. Belki de kentimiz için yaptığımız en önemli yatırım Atık Su Arıtma Tesisi oldu ve bir ayıptan kurtulduk. Şimdi sıra üst yapı çalışmalarımızda…” dedi.

Tömük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz’da Başkan Tollu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Dua ve desteğimiz sizinle” dedi.