GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2019 14:21   Güncelleme : 17-01-2019 14:21

Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi

Başkan Tollu, Erdemli Belediyesi Çağdaş Türk Müziği Korosu ve Çocuk Korosu sanatçıları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi

Tollu, Pazar günü olmasına rağmen, davete icabet edip gelen herkese teşekkür ederek, ”Sadece alt yapı ve mimari değil, sanata da her zaman önem veren bir belediye olma yolunda ilerledik. Sanata duyulan önem ve saygıyla yola çıktık. Erdemli sanatın şehri olacaksa bunu hep birlikte yapacağız. Bugüne kadar sanattan hiç nasibini almamış bir kenti sanatın merkezi haline getirdik. “ dedi ve sanatın ilerlemesi için açılacak olan kurslardan söz etti.

Müzik, tiyatro, resim gibi farklı sanat dallarında açılacak olan kurslar sayesinde gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak, topluma daha yararlı bireyler olması için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Tollu, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Sanatla büyüyen çocuklar, toplumun gelişmesi için önemli bir rol oynar. Erdemli‘yi ve ülkemizi daha ileriye götürmek için sanata her zaman destek vereceğiz” dedi.

Başkan Tollu Erdemli Ülkü Ocakları Gençliği İle Bir Araya Geldi

Başkan Tollu kahvaltıdan sonra Erdemli Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen kar gezisine katılarak gençlere sucuk ekmek ikramında bulundu.

Başkan Tollu, “Bugün bizleri buraya çağıran herkese teşekkür ediyoruz. Yoğun bir temponun arasında böyle güzel bir etkinliğe davet edilmek bizleri mutlu etti. Hep birlikte eski günleri yâd ettik. “ dedi ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Gençlerin fikirlerine her zaman önem verdiğini belirten Tollu, gençlerle birlikte Erdemli ‘nin daha iyi yerlere gelebilmesi adına fikir alışverişinde bulundu.