GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2019 14:15   Güncelleme : 17-01-2019 14:15

Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet

Mahalle ziyaretleri kapsamında Kösbucağı ve Dağlı mahallelerine ziyarette bulunan Mükerrem Tollu, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Mükerrem Tollu’ya MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, Belediye Meclis Üyeleri, Dağlı Mahallesi Muhtarı Ömer Keklik ve Kösbucağı Mahallesi Muhtarı Cengiz Kaya eşlik etti.

Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet

Erdemli ’nin Her Köşesine Yatırım Yapıyoruz

Yeni yasayla birlikte nüfusun 10 kat, yüz ölçümünün ise %62.5 kat büyüdüğünü belirten Mükerrem Tollu, zorluklarına rağmen Erdemli‘nin her köşesine yatırım yaptıklarını söyledi. Tollu, “ Yıllardır belediyenin sorumluluğunda olmamasına rağmen su veya elektrik ile ilgili aksaklıklar olduğundan hala belediye suçlanıyor. Kimse yüzde yüz değil. Sorumluluğumuz dâhilinde olan her yere hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Erdemli olarak büyüdük fakat gelirimiz bununla aynı oranda büyümedi. Yine de hizmetlerimizi aksatmamaya gayret ediyoruz.” dedi. 

Sorgun Barajı Çözüme Kavuşacak

Kösbucağı Mahalle Muhtarı Cengiz Kaya, belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduğunu dile getirerek başladığı konuşmasında vatandaşların sorunlarını da dile getirdi. Sorgun Barajı’nın sorulması üzerine Mükerrem Tollu, “Seçimden sonra eğer Ankara’ya gitmek gerekiyorsa hep birlikte gideceğiz, kapılarında beklemek gerekiyorsa hep birlikte bekleyeceğiz” diyerek,  seçim sonrası çözüme kavuşması için her türlü çalışmayı yapacaklarını belirtti.

Güzel İnsanlarla Güzel Günler Geçireceğiz

Gelecek dönem yapacağı projelerle ilgili vatandaşlarla istişare de yapan, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “ Deniz seviyesinden Toros eteklerine kadar hizmet götürmek için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetin sağlamasını yapmak, yapacağımız hizmetler için sizlerden fikir almak için siz aydın insanlarla bir araya geliyoruz. Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.” dedi.