GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2019 14:04   Güncelleme : 17-01-2019 14:04

Mustafa Aydoğdu, "Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu"

Datlım Pastanelerinin sahibi iş adamı Mustafa Aydoğdu, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu MHP Erdemli ilçe başkanlığına törenle yaptı. Mustafa Aydoğdu yaptığı konuşmada Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu ile memleketimiz hizmete doyacak dedi.

Mustafa Aydoğdu,

Belediye meclis üyesi aday adayı Mustafa Aydoğdu, aday adayı başvurusunda vatandaşlara tatlı ikramında bulundu. Mustafa Aydoğdu’nun meclis üyeliği aday adayı başvurusunda konuşan MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, MHP güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlandığını söyledi.

Partililerimizden meclis üyeliği için büyük bir teveccüh var diyen Serin,  ‘’Meclis üyeliği için birçok partilimiz teveccüh gösterip başvurusunu yaptı. Son gün olan 15 Ocak’ta ise Mustafa Aydoğdu kardeşimiz meclis üyeliği için aday adayı oldu. Ama gelen mesajla başvuru süresi ay sonuna kadar uzatıldı. Ben Mustafa Aydoğdu kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar diliyorum’’ dedi.

Mustafa Aydoğdu ise, ‘’Ben daha önce de Tömük’te meclis üyeliği yaptım. Erdemli’nin ve tüm mahallelerinin nelere ihtiyacının bulunduğunu iyi biliyorum ve meclis üyeliği konusunda tecrübeliyim. İnşallah Mersin’de Hamit Tuna, Erdemli’de Mükerrem Tollu başkanımla birlikte Erdemli’mize hizmet akacak. Buraya gelerek bana güç verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu.