GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2019 18:30   Güncelleme : 13-01-2019 18:30

Başkan Tollu, “Ortak Paydamız Erdemli”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’de görev yapan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerle bir araya gelerek onları dinledi.

Başkan Tollu, “Ortak Paydamız Erdemli”

Erdemli’de görev yapan Muhasebecilerle Belediye toplantı salonunda biraraya gelen Başkan Tollu yapılan ve yapılacak işlerden bahsederek muhasebecilerin dilek ve temennilerini dinledi.

“Çıraklığını Yapmadığın İşin Ustası Olamazsın”
Başkan Tollu, Kent Meclisinin daha etkin ve işlevsel hale getirileceğinin altını çizerek, “ Erdemli hepimizin. Aklımızı, gücümüzü Erdemli’nin ortak faydaları için birleştirmemiz gerekmektedir.  ‘Ben başkan olsaydım şu işi yapardım.’ diyen herkesi, kent meclisinde buluşturarak yeni fikirler doğrultusunda Erdemli için en iyisine ve en güzeline ulaşmaya çalışacağız.” dedi.  Çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın diye belirten Mükerrem Tollu, 34 yıldır belediye içerisinde yer aldığını ve önemli olanın hep birlikte, daha güzel işlere adım atmak olduğunu belirtti. 


Ortak Paydada Buluşup Sorunları Çözeceğiz
Başkan Mükerrem Tollu muhasebecilerin otopark, otogar, doğalgaz gibi farklı farklı sorularına tek tek yanıt verdi, fikirlerini dinledi.  Otopark ve otogar yeni yasayla birlikte Büyükşehir sorumluluğunda olduğunu ve Büyükşehir Belediyesi’nin en kısa zamanda problemleri çözüme ulaştıracağını belirten Tollu, Erdemli ortak paydasında Erdemli’nin her kesimini buluşup sorunları en kısa sürede çözüm üreteceklerini söyledi.

Muhasebeciler Başkan Tollu’ya yaptıkları ve yapacakları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.