GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2019 16:57   Güncelleme : 13-01-2019 17:21

Başkan Tollu, “Hizmet Kervanı Devam Ediyor ve Bizim İşimiz Hizmet”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Sarıyer, Karayakup ve Sinap mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu ve onlarla sohbet etti.

Başkan Tollu, “Hizmet Kervanı Devam Ediyor ve Bizim İşimiz Hizmet”

Büyükşehir Yasası ile Köyden mahalleye dönüşen ve Sarıyer Mahallesi Muhtarı Bekir Demirarslan, Karayakup Mahallesi Muhtarı Ahmet Özger ve Sinap Mahallesi Muhtarı Necdat Erdoğan ve vatandaşlar Başkan Mükerrem Tollu’ya ziyareti esnasında büyük ilgi gösterdiler

Hizmet Kervanı Devam Ediyor

Mahalle ziyaretlerine Sarıyer Mahallesi’nden başlayan Mükerrem Tollu, Mahalle Muhtarı Bekir Demirarslan ve vatandaşlarla köy kahvesinde buluştu. Muhtar Bekir Demirarslan “Mükerrem Tollu bir bizlere başkan gibi değil, her zaman arkadaş gibi yaklaştı ve desteklerini esirgemedi.” diyerek söze başladı ve vatandaşın taleplerini dile getirdi.  Eksik kalan yol ve parke çalışmalarını soran vatandaşa Mükerrem Tollu ocak ayı içerisinde bu eksikliklerin giderileceği sözünü verdi. Başkan Mükerrem Tollu, “Türkiye Cumhuriyeti ‘nde bizim kadar hizmet veren bir belediye yok. Hizmet bitti denilemez, hizmet kervanı devam ediyor, her zaman vatandaşa verebileceğimiz bir hizmet vardır. Yol ve istihdam dışında sizlere veremeyeceğim söz yok. Herkese istihdam sağlayamam çünkü yeterli işyeri kapasitesi yok. “ dedi ve yolların düzenlenmesine rağmen özel kurumların Belediye ile birlikte çalışmamasından kaynaklı net bir şekilde çözüme kavuşulamadığını ekledi.

Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz.

Ziyaretlerine Karayakup’da devam eden Mükerrem Tollu,  köy kahvesinde Karayakup Muhtarı Ahmet Özger ve Sinap Mahallesi Muhtarı Necdat Erdoğan ile bir araya geldi. Eleştirileri ve istekleri dinleyen Başkan Mükerrem Tollu “ Son 5 yılda Erdemli’nin her köşesine yaptığımız yatırımlar ortada. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Köylere hizmet götürüp, kaynak üretmesine yardımcı olduk. En çok zorluğu çeken sizlersiniz ve biz de sizler için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Sinap Mahallesi Muhtarı Necdat Erdoğan, “ Karayakup ile Sinap birbirinden ayrılamaz. Nereye yatırım yapılırsa yapılsın, bizim için bir bütündür” dedi. Karayakup Mahallesi Muhtarı Ahmet Özger “ Mahallemizin girişine yapılan futbol sahası, oyun grubu, yapımı tamamlanan yollar için teşekkür ederiz. Eksik kalan yollarımızı da belediyemizin gidermesini istiyoruz” diyerek mahallelinin isteklerini dile getirdi.