Başkan Tollu’dan Debi Akademi ve Bilkent Eğitim Kurumlarına ZiyaretAdvert


Başkan Tollu’dan Debi Akademi ve Bilkent Eğitim Kurumlarına Ziyaret

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Debi Akademi ve Bilkent Eğitim Kurumlarını ziyaret ederek, okul yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerle görüşüp, onların eleştirilerini ve fikirlerini dinledi.

Başkan Tollu’dan Debi Akademi ve Bilkent Eğitim Kurumlarına Ziyaret
Bu içerik 400 kez okundu.

Eğitim kurumu yöneticilerine toplumda örnek bireylersiniz diyen Tollu, ‘’Sizin yetiştirdiğiniz insanlar kaliteli, vizyonu açık olan bireyler olarak büyüyorlar. İşletme mantığı ile açılan okullar hem öğrenciye hem ülkemize zarar vermekte. Bu yüzden kaliteli eğitim anlayışı ile yola çıkan her kurumun arkasındayız” dedi.

Liselerin kampüs şeklinde olması gerektiğini ifade eden Tollu, milli eğitim ile özel okulların arasındaki farktan bahsetti. Lise son sınıfta öğrencilerin sınav odaklı hazırlanmasını sağlayan özel okulların daha verimli olduğunu, çünkü yapılan sınavlarda hızlı ve doğru soru çözümünün bu kurumlarda daha detaylı öğretildiğine dikkat çekti.

Eğitim kurumu yöneticilerine Erdemli Belediyesi Eğitime Destek Kurs Merkezi’nin yasaya uygun şekilde faaliyetini yürüttüğünü belirten Tollu, ”Amacımız tekelleşmeye, kanunsuzluğa karşı kurumların yapamadığını yapmak. Sizin gibi eğitime önem veren, bilinçli gençler yetişmesine katkı sağlayan kurumlara zarar vermek istediğimiz bir durum değil” şeklinde konuştu.

Mükerrem Tollu, DEBİ Akademi Yönetim Kurulu Üyeleri, Tayyar Yeşilyurt,  Kamil Yeşilyurt ve Kemal Yeşilyurt ile Kordinatörü Burak Burakgazi, Okul Müdürü Duran Akar, Bilkent Eğitim Kurumları yöneticileri Musa Fazıl Coşar, Asım Toker, ile sohbet ederek ‘Eğitime yaptıkları yatırımdan’ dolayı teşekkür etti. Yöneticilerin dilek ve temennilerini dinleyen Tollu, ilçeye eğitim adına yapılacak tüm yatırım ve projelere sonuna kadar destek sunacaklarını kaydetti.

 

erdemli ajans debi akademi erdemli eğitim bilkent eğitim kurumları erdemli belediyesi mükerrem tollu erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Mustafa Aydoğdu,
Mustafa Aydoğdu, "Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu"
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak