Saadet Partisi Gazetecileri AğırladıAdvert


Saadet Partisi Gazetecileri Ağırladı

Saadet Partisi Erdemli Kadın Kolları '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebeti ile, Erdemli de görev yapan basın çalışanlarıyla, Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatında, kahvaltı programında buluştu.

Saadet Partisi Gazetecileri Ağırladı
Bu içerik 355 kez okundu.

Kahvaltı programına, Saadet Partisi Erdemli Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Öztürk, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Mehmet Yıldız. İl Müfettişi Esat Güneş de hazır bulundu.

Saadet Partili başkanlar; "Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımızı sunarız." Dediler.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatına teşekkür ediyoruz.

erdemli ajans saadet partisi erdemli ilçe başkanlığı erdemli erdemli gazeteciler erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Mustafa Aydoğdu,
Mustafa Aydoğdu, "Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu"
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak