Erdemli’nin Hafızları Bir NumaraAdvert


Erdemli’nin Hafızları Bir Numara

Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Muhammed Sami Gür ile Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Veli Emre Kaan Alav Mersin’de yapılan Hafızlararası yarışmada birinci olarak hem Lise, hem de ortaokulda Erdemli’ye birinciliği getirdikleri bildirildi.

Erdemli’nin Hafızları Bir Numara
Bu içerik 754 kez okundu.

Mersin Yenişehir Proje İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda Liselilerin, Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda Ortaokulu öğrencilerinin Hafızlık, Kuranı Kerim’i ve Ezanı güzel okuma yarışmalarında Erdemli’yi temsilen yarışmaya katılan Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi hafızlarında Muhammed Sami Gür ile Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu hafızlarından Veli Emre Kaan Alav hafızlık dalında birinci olurkan Kuranı Kerim ve Ezanı güzel okumada da 4.lüğü Erdemli’li öğrenciler aldılar.

Yarışmanın neticesinden ve öğrencilerinin başarılarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Lise Müdürü Veysel Ersen ve Ortaokul Müdürü Bilgehan Çetinkaya şunları söyledi; “Her iki öğrencimizi de tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz. Öğrencilerimizin akademik eğitiminin yanında hafızlık konusunda yetişmelerinde büyük emekleri olan Erdemli ilçe müftülüğümüze bağlı 15 Temmuz Şehitleri Hafızlık Merkezi müdürü Muhammet Borcaktepe başta olmak üzere Müdür Yardımcısı Özgür Balcı ve diğer bütün personele de ayrıca teşekkür ediyoruz. Erdemli İmam Hatip Okulları Ortaokulu ile lisesiyle hafızlık konusunda marka olma yolunda inşallah.” Dediler.

Erdemli Ajans olarak hafızlarımızı ve onlarda emeği geçen öğretmen ve ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

erdemli ajans erdemli anadolu imam hatip lisesi erdemli mehmet akif ersoy imam hatip ortaokulu hafızlık ezan okuma kuranı kerim okumu erdemli eğitim erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Mustafa Aydoğdu,
Mustafa Aydoğdu, "Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu"
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak