GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2019 18:30   Güncelleme : 04-01-2019 18:30

Erdemli Lobisini Oluşturmalıyız, Birlik ve Beraberlik İçinde Olmalıyız

Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin delege seçimlerinde katkılarından dolayı muhtarlara yemek verdi. Gece konuşan Mükerrem Tollu, “Erdemli Lobisini oluşturmalı ve birlik ve beraberlik içinde olmalıyız” dedi.

Erdemli Lobisini Oluşturmalıyız, Birlik ve Beraberlik İçinde Olmalıyız

Erdemli Ziraat Odası (EZO) Başkanı Rasim Şahin, muhtarlara Saatçioğlu Balıkçılık Restaurantta teşekkür yemeği verdi. Yemeğe Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Yıldız, oda yönetim kurulu üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.  

Başkan Şahin, yemekte yaptığı teşekkür konuşmasında, oda seçimi öncesi delege seçimini yaptıklarını belirterek, ‘’Başta ilçe kaymakamımız Avni Kula, Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu ve muhtarlarımıza delege seçimlerinde sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da konuşmasında, “İlçemizin ana geçim kaynağının tarım, Bu nedenle de tarımsal yatırımların yapılması için Erdemlili ruhunun oluşturulması gerekiyor. El ele verip bir Erdemli lobisi oluşturarak Aksıfat, Sorgun barajları ile yapımı devam eden göletlerin biran evvel tamamlanmasını sağlamalıyız. İlçe olarak sen beni bırakıp birlik ve beraberliği sağladığımız zaman ilçemizi daha çabuk kalkındıracağımıza inanıyorum” dedi. Tollu, oda delegeliğine yeni seçilen arkadaşlara hayırlı olması dileğinde bulundu.

Erdemli Kaymakamı Avni Kula ise yaptığı kısa konuşmada, Erdemli Ziraat Odası delegeliğine yeni seçilenlere hayırlı olması dileğinde bulundu.

EZO Başkanı Rasim Şahin Kaymakam Avni Kula, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Tarım Müdürü Mesut Yıldız ve muhtarlara çeşitli hediyeler vererek teşekkürlerini iletti.