GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2018 17:01   Güncelleme : 30-12-2018 17:01

Serdal Kaya’nın Yeni Yıl ve 3 Ocak Mesajı

AK Parti Erdemli Belediye Başkan A. Adayı ve Sedir Pastaneleri sahibi işadamı Serdal Kaya Yeni yıl ve Mersin’in Düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Serdal Kaya’nın Yeni Yıl ve 3 Ocak Mesajı

Serdal Kaya mesajında şunları kaydetti; “Sevinç, keder, hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı 2018 yılını geride bırakıyor, daima yeşermeye hazır bir tohum misali avuçlarımızda sakladığımız tertemiz umutlarla yeni bir yıla giriyoruz.

2019 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, esenlik ve selamet getirmesini temenni ediyorum. Tüm varlığın ancak birlikte yaşamak ve paylaşmakla başarabileceği, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni yılın bir başlangıç olmasını diliyorum.

Yeni yılın, daha müreffeh bir istikbale kavuşmak için millet olarak mahir olduğumuz kuvvet, kudret, erdem ve inanç gibi hasletlerin dirilişi olmasını umuyorum.

2019’un yuvalarımıza, hanelerimize, sokaklarımıza, caddelerimize, mahallelerimize, ilçemize, şehrimize, ülkemize, dünyaya ve tüm kâinata sıhhat, afiyet, uhuvvet ve muhabbet getirmesini dilerim.

Başta Türk milleti olmak üzere, Mersin halkı için bağımsızlığı ifade eden oldukça önemli ve özel bir gün olan 3 Ocak, Mersin’in, Fransız işgalinden kurtuluşu, bir başka deyişle Mersin’in yeniden doğuşudur. Tüm Mersin Halkı’nın 3 Ocak Kurtuluş Bayramı”nı kutlarım” dedi.