GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2018 15:40   Güncelleme : 30-12-2018 15:40

Başkan Tollu’dan Yeni Yıl ve 3 Ocak Mesajı

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yeni yıl ve 3 Ocak Mersin’in Düşman İşgalinin yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında yeni yılın ülkemiz, milletimiz, Mersin’inimiz ve Erdemli’miz için hayırlara vesile olmasını dileyerek, yeni yılda birlik beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

Başkan Tollu’dan Yeni Yıl ve 3 Ocak Mesajı

Başkan Tollu mesajında; ‘’yaşanabilir bir Erdemli’ye hizmet etme bilinciyle ve ayrım gözetmeksizin hizmet anlayışımızla verdiğimiz mücadelenin bir dönemini daha geride bırakıyoruz ve bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracağına inandığımız yeni bir yıla girmenin heyecan ve sevinci içerisindeyiz. Yeni yılda yeni atılımlar, kalıcı hizmetler, yeni projeler, yeni umutlar ve yeni adımlarla yola devam edeceğiz’’ dedi.

 Belediye Başkanı Mükerrem Tollu mesajında; ‘’2019 yılının başta ülkemize ve ilçemize barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyor, tüm hemşerilerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.’’ dedi. Başkan Tollu, mesajının devamında şunları kaydetti; ‘’Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır. Geride bıraktığımız yılda ilçemize faydalı olmak ve yarınlara umutla bakabilmek adına da özverili bir şekilde çalışarak kalıcı eserler bıraktık. Yeni yılla birlikte ayrım gözetmeksizin hizmet anlayışıyla hareket etmeyi sürdüreceğimizin ve daha çok çalışarak daha başarılı olmak gerektiğini unutmayacağız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görebilmeleri amacıyla, merkez ve kırsal mahallelerdeki okullara, her türlü destek vermeyi görev kabul ederek, eğitime verilen her türlü desteğin geleceğimize yapılan yatırım olduğunun farkında olup bundan sonrada imkânlar ölçüsünde eğitime desteğimiz devam edecektir. Sosyal belediyecilik anlayışıyla daha kalıcı hizmetler bırakmak için, millet olarak elbirliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır.

Birlik ve beraberlik içinde ülkemizin ve ilçemizin ortak değerlerini koruyabilmek adına giden yol olması hepimizin temennisidir. Hemşerilerimizin hayat standardını yükseltmek ve güzel ilçemiz için sürdürdüğümüz hizmet aşkına yeni yılda da sizin için çalışmaya birlikte başarmaya devam edeceğiz. Her yeni gün ve her yeni yılın doğan bir umut olduğu inancıyla milletimizin ve Erdemli hemşerilerimin yeni yılda refaha ve mutluluğa kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Yeni yılın hepimize, ailemize, şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur başarı, sağlık, mutluluk ve sevinç getirmesini dilerim.

Bu vesileyle 3 Ocak Mersin’imizin düşman işgalinden kurtuluş yıldönümünü her yılki şevkle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.