Şimşek: ‘’İttifak’ın Erdemli Adayı Mükerrem Tollu’’Advert


Şimşek: ‘’İttifak’ın Erdemli Adayı Mükerrem Tollu’’

Sarıkaya Mahallesinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP ve AK Parti arasındaki ittifak görüşmelerinin liderler bazında sona erdiğini belirterek, "Adana, Mersin, Manisa ve Osmaniye'de MHP'li adaylar AK Parti tarafından desteklenecektir" dedi.

Şimşek: ‘’İttifak’ın Erdemli Adayı Mükerrem Tollu’’
Bu içerik 1669 kez okundu.

Şimşek, Erdemli’nin Sarıkaya Mahallesinde halka hitaben yaptığı konuşmada, MHP ve AK Parti arasındaki ittifak görüşmelerinin liderler bazında olumlu bir şekilde sonuçlandığını söyledi.

30 büyükşehirde MHP ve AK Parti'nin ittifak yapacağını açıklayan Şimşek, "Bunların 3 tanesi Adana, Mersin ve Manisa ile bir de Osmaniye, Cumhurbaşkanının jesti ile MHP'li adaylar AK Parti tarafından, diğer 27 ilde de AK Partili adaylar MHP tarafından desteklenecektir. İlçeler bazında görüşmeler halen devam etmektedir ama bu kesin bir pazarlık olarak değil, bir uyum içerisinde devam etmektedir. Mersin’in ilçelerindeki MHP’li belediyeler MHP’de kalmak üzere ittifakın Erdemli adayı Mükerrem Tollu ‘dur. Bu konuda herhangi bir olumsuzluk yok. Tahmin ediyoruz, bir hafta içinde de ilçeler boyutunda da netleştirilip Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız tarafından bütün Türkiye'ye ilan edilecektir. Herhangi bir kafa karışıklığı veya soru işareti olan bir konu yok" diye konuştu.

 

erdemli ajans erdemli belediye başkanlığı mükerrem tollu baki şimşek mhp erdemli erdemli haber erdemli cumhur ittifakı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
Bay Recep     2018-12-28 İnşallah memleketimiz için iyi ve güzel çalışanlar, parayı çarçur etmeden hizmet edenler kazanır..
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Erdemli Sanatın Merkezi Haline Geldi
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Başkan Tollu: Deniz Seviyesinden Toroslar’a Kadar Hizmet
Mustafa Aydoğdu,
Mustafa Aydoğdu, "Mersin'de Hamit Tuna, Erdemli'de Mükerrem Tollu"
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak
Erdemli’ye Kız Yurdu Açılacak