GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-12-2018 18:20   Güncelleme : 27-12-2018 18:20

Erdemli Plajları Mavi Bayraklı Olacak

Halkın temiz ve ferah bir ortamda ilçe güzelliklerinden faydalanmasını amaçlayan Erdemli Belediyesi, ilçe plajlarına mavi bayrak almak adına çalışmalarına başladı. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 2020 yılı yaz sezonunda üç plajda mavi bayrağı dalgalandıracaklarının müjdesini verdi

Erdemli Plajları Mavi Bayraklı Olacak

Aydın Kuşadası’nda gerçekleşen eğitime katılan Erdemli Belediyesi, ilçenin tüm plajları için gerekli çalışmaların devam edeceğini bildirdi. İlçenin her noktasında her alanda faaliyet yürüten Belediye, projelerine bir yenisini daha ekleyerek turizmin canlanması ve yerli halkın daha rahat koşullarda yaşaması adına Mavi Bayrak projesine dâhil oldu.

Çalışmalar konusunda açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin her noktasında mimari, alt yapı, sosyal yaşam alanları, spor kompleksleri, kültürel alanlar oluşturmak ve daha yeşil daha temiz bir ilçe yaratmak adına çalıştıklarını bildirdi. Doğayı korumaya yönelik projeler ürettiklerini belirten Başkan Tollu, emanet olarak taşıdıkları ilçenin gelecek nesillere en güzel şartlarda teslim edileceğini ifade ederek sözlerini noktaladı.